• RSS

środa, 2 stycznia 2013

Konkurs z nowym Foenkinosem

Pamiętacie "Delikatność" Foenkinosa (i jego recenzję)? W najbliższych dniach Znak wypuszcza drugą książkę francuskiego pisarza. Z tej okazji robi konkurs z nietypową jak na konkursy literackie nagrodą.  Kiedy tylko usłyszałam o pomyśle, od razu zgodziłam się patronować całej akcji. Bo jest o co walczyć! Zobaczcie:
Weź udział w konkursie na najlepszą rekomendację książki Davida Foenkinosa Nasze rozstania i wygraj profesjonalną sesję fotograficzną glamour ze stylizacją i scenografią w stylu francuskim.

Z informacji prasowej o książce:
Fritz i Alice nie mogą bez siebie żyć. Ze sobą tym bardziej. Schodzą się i rozchodzą. Choć różnice się przyciągają, brak podobieństw wszystko komplikuje. W zasadzie nie powinni mieć ze sobą nic wspólnego, nie powinni się nawet spotkać.

David Foenkinos z czułością i ironią miesza namiętność i wyrachowanie, powagę i groteskę, szczerość i oszustwo. Z tych składników powstaje jedyna w swoim rodzaju słodko-gorzka opowieść o miłości.

David Foenkinos to Haruki Murakami i Woody Allen w jednej osobie.

Aby dostać zniżkę na książkę:
Napisz na adres foenkinos@znak.com.pl i zgłoś chęć udziału w konkursie, podając adres swojego bloga. W odpowiedzi dostaniesz kod rabatowy, który pozwoli Ci kupić – jeszcze przed premierą i tylko za pół ceny – Nasze rozstania w sklepie internetowym Znaku na www.znak.com.pl.

Co można wygrać?
Profesjonalną sesję fotograficzną glamour ze stylizacją i scenografią w stylu francuskim. Jako nagrody pocieszenia rozdamy egzemplarze nowej powieści Jeffreya Eugenidesa Intryga małżeńska.

Jak wziąć udział w konkursie?
Przeczytaj tę powieść i opublikuj jej recenzję z na swoim blogu. Na adres foenkinos@znak.com.pl prześlij link do swojej recenzji oraz krótką, maksymalnie dwuzdaniową rekomendację Naszych rozstań. A później czekaj już tylko na informację, że zostałeś zwycięzcą konkursu. Twój tekst oceniać będzie jury, w którym zasiądą redaktorzy wydawnictwa Znak. Na odpowiedzi czekamy do 25 stycznia 2013. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 lutego.

Czytaj, pisz i wygrywaj!
Życzę Wam powodzenia! :)

5 komentarze:

isubisou pisze...

Właśnie wczoraj zafascynowałam się La Delicatesse. Co prawda filmem, ale książkę Foekinosa też nie pogardzę. Fantastyczny pomysł na konkurs! :)

Ethril pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Genthilly pisze...

Dostałam zamówienie na tort urodzinowy dla 13-letniej chrześniaczki. Mogłabyś mi pomóc w wyborze ciasta i ozdoby?

Asia pisze...

Czy możesz napisać do mnie maila na bookmeacookie@gmail.com? :)

Kalina Nawrot pisze...

świetna pozycja!

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails